Search
Close this search box.

Događanja u Splitu: Što nam donosi ožujak?

Događanja

ajme_portal_post

Ožujak je mjesec koji je slavu stekao zbog praznika Dana žena. No, Split kroz ovaj mjesec ima za ponuditi mnoštvo toga i ostalih dana. Kao i obično ima za svakog po nešto. Donosimo vam pregled događanja koji ćemo nadopunjavati tijekom mjeseca, pa svakako spremite ovu stranicu u favorite kako ne biste nešto propustili. 

A sad, klikni na datum koji te zanima i isplaniraj svoj izlazak.

OŽUJAK, 2024.

123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

petak
1.3.

19:30 Koncertna dvorana Ive Tijardovića
MR.LEE & IVANESKY
Kontrapost – svjetska i popularna glazba

19:30 HNK Split
Vincenzo Bellini
CAPULETI I MONTECCHI

20:00 Dvorana Lora
LJUBAVNA PISMA (link)

22:00 Backbar Plan B
RED HOT CHILI PEPPERS ONE BIG MOB TRIBUTE

22:30 Music bar Versi 
GRUPA BOSS

23:00 Klub Vibe
DARKO LAZIĆ


subota
2.3.

9-17 Poliklinika GBB Concept
REHABILITACIJA KRALJEŽNICE – tečaj

12:30-14:30 Prostor

BUILD A CAT CASTLE – radionica

18-20 Klub Zona
 
ŠAHOVSKO POPODNE

20-00 Klub Zona
 
VEČER DRUŠTVENIH IGARA

22:00 Backbar Plan B

PAZZAR BACK TO 90s

22:30 Music bar Versi 
VOLARE BAND


nedjelja
3.3.

20:00 live stream
KRIP KVIZ – OPĆI KRIP
kviz

19:00 HNK Split
Klapa “Filip Dević”
45 GODINA MJEŠOVITE KLAPE FILIP DEVIĆ


ponedjeljak
4.3.

18:00 Klub Zona
RADIONICA Biciklopopravljaonica

20:00 PlanB BackBar 
NOVE BAZE SPLICKESCENE


utorak
5.3.

18:00 Klub Zona
SAJAM RAZMJENE KORIŠTENIH PREDMETA – UDRUGA SUNCE

19:30 HNK Split

Vincenzo Bellini
CAPULETI I MONTECCHI

20:00 Amfiteatar Doma mladih

SUNČANI JE KRAJ (link)
Kazalište PlayDrama

20:00 PlanB BackBar 
NEKULTURNO UZDIZANJE
Ivica Lazaneo


srijeda
6.3.

19:30 HNK Split
Autorski projekt Pere Eranovića
PRIČE IZ VUKOVARA (link)



19-20 Prostor

KINEDOK “KIM”

20:00 Amfiteatar Doma mladih

SUNČANI JE KRAJ (link)
Kazalište PlayDrama


četvrtak
7.3.

18:00 Stara gradska vijećnica
ŠTA VI TAMO KOPATE?
Predavanja o arheologiji i iskopima

19:30 Koncertna dvorana Ive Tijardovića

ŽENSKI ZBOR HNK – Pozdrav proljeću
klasična glazba



20:00 live stream
KRIP KVIZ – FRIENDS
kviz

22:30 Music bar Versi 
MATKO & BRANE


petak
8.3.


10:00 Viška luka
8. PMS regata Žena
(link)

19:00 i 21:00 GKM Teatrin
PIZZA S KREŠOM
(link)
Robert Kurbaša

19:30 Koncertna dvorana Ive Tijardovića

(Odgađa za 12. travnja 2024. s početkom u 19 i 30. Ulaznice koje su kupljene do sada vrijede i za koncert 12. travnja.)
ANTE JERKUNICA I PRIJATELJI
klasična glazba

19:30 HNK Split
Jurica Pavičić
CRVENA VODA (link)

20:00 Gripe
KLAPA RIŠPET
Koncert

20:00 Klub Zona
KVIZONA

22:00 Backbar Plan B
OSMI PUTNIK

22:30 Music bar Versi 
DIKTATORI


subota
9.3.

10:00 Viška luka
8. PMS regata Žena
(link)

13-19 Hotel Le Meridien Lav
FESTIVAL VINO DALMACIJE 2024.

18:00 HNK Split

Jurica Pavičić
CRVENA VODA (link)

18-20 Klub Zona
 
ŠAHOVSKO POPODNE

19:00 Gradsko kazalište mladih
Nije pas beštija (link)

Prema „Pasjim noveletama“ Miljenka Smoje

20-00 Klub Zona
 
VEČER DRUŠTVENIH IGARA

20:00 Dvorana Lora

PRAČOVJEK (link)


22:00 Backbar Plan B

DREAMERS BIJELO DUGME TRIBUTE

22:30 Music bar Versi 
TAXI BAND


nedjelja
10.3.

9:30 Sitno Gornje
100 žena na vrh Mosora

planinarenje

10-14 Klub Zona
PAZARIUM – sajam vintage odjeće i rukotvorina

11:30 Riva

ZUMBA MARATON
Predavanja o arheologiji i iskopima

13-19 Hotel Le Meridien Lav
FESTIVAL VINO DALMACIJE 2024.


ponedjeljak
11.3.

19:30 Koncertna dvorana Ive Tijardovića
VESNA PODRUG, klavir
klasična glazba

19:30 HNK Split
Jurica Pavičić
CRVENA VODA (link)

20:00 PlanB BackBar 
NOVE BAZE SPLICKESCENE


utorak
12.3.

19:30 HNK Split
Jurica Pavičić
CRVENA VODA (link)

20:00 PlanB BackBar 
NIT’ ORA NIT’ KOPA
Ante Trevizi


srijeda
13.3.

19:30 HNK Split
Dubravko Mihanović
ŽABA (link)

20:00 Dvorana Lora

TERE & LUCE (link)


četvrtak
14.3.

18:00 Klub Zona
ANIME ZONA (radionice i diskusije)

19:00 i 21:00 Dvorana Lora

Goran Vinčić 
RECI MI DA SE ŠALIŠ

19:30 HNK Split
Miljenko Smoje – Ivica Ivanišević
TIHA NOĆ (link)

17-20 Prostor

MINDFULNESS LONČARSTVO

22:30 Music bar Versi 
MATKO & BRANE


petak
15.3.

19:00 Klub Zona
ZDRAVA SLIKA O SEBI U REALNOM I VIRTUALNOM SVIJETU (radionica)

19:30 Koncertna dvorana Ive Tijardovića

IVO PERKUŠIĆ & SANCTUS DOMNIO, Fado
Kontrapost – svjetska i popularna glazba

19:30 HNK Split
Miljenko Smoje – Ivica Ivanišević
TIHA NOĆ (link)



20:00 Dvorana Lora
TERE & LUCE (link)

22:00 Backbar Plan B

LEVELONE – GOLDEN POP ROCK SHOW

22:30 Music bar Versi 
GRUPA FORTIS


subota
16.3.

18:00 HNK Split
Miljenko Smoje – Ivica Ivanišević
TIHA NOĆ (link)

18:00 Koncertna dvorana Ive Tijardovića

Otvorenje izložbe “Povijest fada” / Tjedan prijateljstva između Splita i Portugala
19:30 CARMINHO, Fado / Kontrapost – svjetska i popularna glazba

18-20 Klub Zona 
ŠAHOVSKO POPODNE

20-00 Klub Zona
 
VEČER DRUŠTVENIH IGARA

20:00 Gripe
ŽELJKO BEBEK
Koncert

22:00 Backbar Plan B
LEVELONE – GOLDEN POP ROCK SHOW

22:30 Music bar Versi 
GRUPA BOSS


nedjelja
17.3.

20:00 Dvorana Lora
ŠPANJOLSKI KOMAD (link)
komedija


ponedjeljak
18.3.

20:00 PlanB BackBar 
NOVE BAZE SPLICKESCENE


utorak
19.3.

16:30 – 21:00
RESTORANSKI DESERTI by COOKIE LAB
Radionice slatkoga Love is a piece of cake
Kroz Smrdečac 31, 0977559289

18-19 Klub Zona 
IZLOŽBA RADOVA UČENIKA CENTRA ZA AUTIZAM

19:15 Amfiteatar Doma mladih
PRIČIGIN
Priče hrvatskih spisateljica i spisatelja: „Split za napredne“

20:00 PlanB BackBar 
VIRUJ TI MENI
Tomislav Primorac

20:45 Baraka BBQ&Brew Bar
PRIČIGIN “Banana split”
Dino Rađa

22:00 Baraka BBQ&Brew Bar
PRIČIGIN Party


srijeda
20.3.

19:00 Amfiteatar Doma mladih
PRIČIGIN
Priče regionalnih spisateljica i spisatelja: „Splitopis“

20:45 Baraka BBQ&Brew Bar
PRIČIGIN
Priče irskih storyteller(ic)a: „Split matters“ (na engleskom jeziku)


četvrtak
21.3.

11:00 AC Hotel by Marriott Split 
BEEP UP VOYAGE – 100% ISKRENA KONFERENCIJA
Konferencija o poduzetništvu

18:00 Stara gradska vijećnica
ŠTA VI TAMO KOPATE?
Predavanja o arheologiji i iskopima

16:30 – 21:00 MONOPORCIJE by Milica Livaja
Radionice slatkoga Love is a piece of cake

18:00 Klub Zona

ANIME ZONA (radionice i diskusije)
19:00 Gradsko kazalište mladih


19:00 Nije pas beštija (link)

Prema „Pasjim noveletama“ Miljenka Smoje


19:00 Amfiteatar Doma mladih
PRIČIGIN
Priče putopiskinja i putopisaca: „Ča je pusta Londra kontra Splita grada“

19:30 Koncertna dvorana Ive Tijardovića

KVARTET TARTINI & DARKO BRLEK, klarinet
klasična glazba

20:00 Dvorana Lora
Dragan Marinković Maca
KAKVA TI JE ŽENA TAKAV TI JE ŽIVOT

19:00 Amfiteatar Doma mladih
PRIČIGIN “Miris Split”
Danijela Martinović

22:30 Music bar Versi 
MATKO & BRANE


petak
22.3.

18:00 Klub Zona 
FILMSKA ČAJANKA

18:30-21:30 Prostor

FREESTYLE CERAMICS

19:00 Amfiteatar Doma mladih
PRIČIGIN
Priče hrvatskih storytellerica: „Splitkarenje“

20:00 HNK Split

Aleksandar Krein
LAURENCIJA

20:30 Amfiteatar Doma mladih
PRIČIGIN
Priče o Hajduku: „Cili Split poludi“

22:00 Backbar Plan B

ABBA TRIBUTE

22:30 Music bar Versi 
DIKTATORI


subota
23.3.

10:00 Splitska coffee & Co.
Izrada uskršnjih vijenaca
Lalisia decor

11-13 Mala scena Doma mladih
Radionica svile za početnike
Cirkus Kolektiv


19:00 Baraka BBQ&Brew Bar
PRIČIGIN
Večer posvećena 60. rođendanu Predraga Lucića: promocija knjige „Južno dvorište I – II“ i Melodije

19:30 Koncertna dvorana Ive Tijardovića
ALEJANDRO HURTADO GARCIA – Flameko
Kontrapost – svjetska i popularna glazba

19:30 HNK Split
Aleksandar Krein
LAURENCIJA

18-20 Klub Zona 
ŠAHOVSKO POPODNE

20-00 Klub Zona
 
VEČER DRUŠTVENIH IGARA

20:00 Dvorana Lora
RITINA ŠKOLA (link)

22:30 Music bar Versi 
DREAMERSI


nedjelja
24.3.

16-18 Mala scena Doma mladih
Radionica svile za početnike
Cirkus Kolektiv

20:00 Dvorana Lora
KAD UDARI JUŽINA (link)
komedija


ponedjeljak
25.3.

17 – 21 USKRŠNJE BENTO TORTE I CUPCAKESI by Milica Livaja
Radionice slatkoga Love is a piece of cake

19:30 HNK Split
Aleksandar Krein
LAURENCIJA

20:30 Dvorana Lora 
NOVE BAZE SPLICKESCENE


utorak
26.3.

19:30 HNK Split
Aleksandar Krein
LAURENCIJA

20:00 PlanB BackBar 
MISUSOVO
Josip Škiljo


srijeda
27.3.

17 – 21 USKRŠNJA BUTTERCREAM TORTA SA ŠEĆERNIM PAPIROM
by Antonija P. Nikolić
Radionice slatkoga Love is a piece of cake

19:00 Klub Zona 
U DRUŠTVU ANKSIOZNOSTI (radionica)

19:30 HNK Split

Aleksandar Krein
LAURENCIJA

20:00 Dvorana Lora

VLATKO STEFANOVSKI
koncert


četvrtak
28.3.

18:00 Klub Zona
ŠIZIKA UDRUGE SUNCE – radionica šivanja, zakrpa i kreativnih aktivnosti

18-20 Prostor

RADIONICA SLOBODNOG MODELIRANJA I LONČARSTVA

22:30 Music bar Versi 
MATKO & BRANE


petak
29.3.

17 – 21 TRADICIONALNA SIRNICA by Antonija P. Nikolić
Radionice slatkoga Love is a piece of cake


subota
30.3.

18-20 Klub Zona 
ŠAHOVSKO POPODNE

20-00 Klub Zona
 
VEČER DRUŠTVENIH IGARA

22:30 Music bar Versi 
MILAN TERZE


nedjelja
31.3.

22:30 Music bar Versi 
VOLARE BAND

Detaljnije o prestavama koje nas očekuju u ožujku pročitajte u članku na linku.

Sviđa ti se ovaj članak? Podijeli ga s prijateljima!
logo_green

NAJNOVIJI ČLANCI

Donosimo veliki vodič ljetnih festivala

Događanja

Rođendanski party #girlsonlyputovanja o kojem će se još dugo pričati

Događanja

Burger fest ide na godišnji odmor

Događanja